Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

10 квітня учнівське самоврядування Рівненської гімназії 24 провело для здобувачів освіти інформаційну хвилинку з теми "Туберкульоз: шляхи інфікування, умови розвитку, ознаки захворювання".

Це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.
Наші цілі:
• Знищення російських осередків в Інтернеті
• Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі
• Протидія наркотикам та шахрайству
• Навчання та тренінги з кібергігієни
• Просвіта населення щодо інформаційної гігієни
• Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції

6 квітня в Україні і світі відзначають Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку (International Day of Sport for Development and Peace).
7 квітня щороку відзначається Всесвітній день здоров'я, адже саме у цей день у 1948 році було створено Всесвітню організацію охорони здоров'я (ВООЗ).

1 квітня – Міжнародний день сміху! Достовірно не відомо, як і в якій країні з'явився День сміху. Але сьогодні це вже не так важливо, оскільки 1 квітня вважається загальновизнаним святом гумору та веселощів.

1 квітня до Міжнародного дня птахів "Зустрічайте пернатих друзів", учнівське самоврядування Рівненської гімназії 24 разом із педагом-організатором розвісили на території закладу освіти годівнички для птахів.

Поезія – це завжди неповторність,

Якийсь безсмертний дотик до душі.

Ліна Костенко

21 березня по всьому світі відзначають День поезії. Мистецтво слова допомагає формувати естетичний смак та збагачує внутрішній світ дитини.

21 березня о 19:05 | Ткачук О. Ю. | немає коментарів

Обдарована дитина - та, яка виділяється яскравими, очевидними, іноді видатними досягненнями (або має передумови для цього) у тому або іншому виді діяльності.

21 березня о 09:03 | Ткачук О. Ю. | немає коментарів

Встала весна, чорну землю

Сонну розбудила,

Уквітчала її рястом,

Барвінком укрила...

17 березня о 09:08 | Ткачук О. Ю. | немає коментарів

Щорічно 14 березня Україна відзначає доволі молоде свято – День українського добровольця. Подію встановила Верховна Рада 17 січня 2017 року після голосування на засіданні парламенту. Дата святкування обрана на честь дня прибуття в Нові Петрівці для бойової підготовки перших добровольців Майдану у 2014 році.

14 березня о 09:13 | Ткачук О. Ю. | немає коментарів

Весна – це справжній букет хорошого настрою, пора, яка приносить багато позитивних емоцій. Для Рівненської гімназії 24 вона також розпочалася із позитиву, адже наші здобувачі, під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Степанюк Любов Володимирівни, стали призерами різних творчих конкурсів.

Неймовірна краса українок!

Протягом першого весняного тижня у Рівненській гімназії 24 пройшла шкільна фотовиставка «Міс Україночка», яка продемонструвала всю красу української нації. Дякуємо здобувачам освіти, що активно долучилися до цього цікавого конкурсу!

За ініціативи Пенітенціарної академії України був проведений Всеукраїнський конкурс творів-есе з правової тематики «У мене є право». Метою конкурсу було поширення інформації про права людини, активізації інтересу щодо актуальних питань в сфері прав людини серед учнівської молоді, виявлення та стимулювання творчо обдарованих молодих людей, зацікавлених у правозахисній діяльності; сприянні в обранні майбутньої професії, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, формування в українському суспільстві поваги до загальнолюдських цінностей.

Весна… Її прихід це завжди свято. Свято оновлення , відродження ! А чи знаєте ви, що весна приходить до нас не лише з першим теплом та сонцем ? На початку весни 9 березня ми, українці, відзначаємо річницю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка!

Виставка малюнків "Весна починається з Шевченка" у Рівненській гімназії 24!

Сучасна молодь не лише витрачає багато часу в гаджетах, але також цікавиться майбутнім своєї держави. Здобувачі освіти Рівненської гімназії №24 разом із вчителем історії Сухим Володимиром Ігоровичем, беручи участь у міжнародному проєкті "Радянське минуле: (пере)осмислення історії у вимірі пропаганди цінностей", детально досліджують вплив радянської/російської пропаганди на права людини. Як результат, створено інформаційний продукт, який розкриває особливості дослідження цього складного питання!

Здоров’я є однією з найбільших цінностей людини. Багато разів чули застережливе: «Куріння - шкідливе для здоров’я». Але воно, куріння, стало настільки звичним супутником повсякденного життя людей, що багато хто не сприймає серйозно боротьби з ним.

Весна – це така пора року, коли тріумфує світло та тепло, коли душа рветься до свободи, коли воскресла природа манить у своє квітуче царство.

Кожна дитина по-своєму унікальна і кожна має свій дар і свій талант, а завдання дорослих своєчасно розгледіти і сприяти у подальшому розвитку здібностей дитини.

Сьогодні у Рівненській гімназії 24 пройшла виставка дитячих малюнків "ТАЛАНТИ ТРЕТЬОГО ТИСЯЧОЛІТТЯ"!